SUPPORT

Her finner du kontaktinfo til alle relevante HVL funksjoner / personer som kan hjelpe deg med digitale problem, spørsmål.

HJELP TIL: TELEFON EPOST KONTAKTINFO
IT / AV 55587999 it-hjelpen.hib@hvl.no tast 1 for generell it hjelp, velg 2 for AV hjelp
ITSLEARNING 55587907

55587709

55585871

johan.bruland@hvl.no

aasmund.kvamme@hvl.no

andrea.eikset@hvl.no

Johan er førstelinje-hjelp for AHS

Aasmund og Andrea kan kontaktes hvis Johan ikke er å få fatt på

TIME-EDIT 55585676

55585557

55587917

Jarko.Tijssen@hvl.no

Tone.Holleland@hvl.no

Karl.Henrik.Svensson@hvl.no

 Jarko er førstelinje til AHS ansatte

Tone Hølleland kan også kontaktes

Karl Henrik er sjef for «romlingane» / Time Edit

FS 55585754

55587225

Kristin.Senneset@hvl.no

Havard.Moe.Hagen@hvl.no

Kristin er førstelinje-hjelp til AHS

Håvard er administrator for FS

 SKRIVERE 55587552 Tor.Arne.Fosdal@hvl.no skrivere i Møllendalsveien og Kronstad
PORTALEN (ESS) 55585559

55587765

Giselda.Di.Giovanni@hvl.no

Linda.Alrek@hvl.no

Giselda er førstelinje

Linda er i fellesadministrasjonen

QUESTBACK 55587822 oyvind.valde@hvl.no Øyvind hjelper med tilgang og setter deg i gang
TELEFONI 55587746 Svein-Ove.Urdal@hvl.no