Speed-presentasjoner

Bærekraftkonferansen 2018

Speed-presentasjoner

Navn Epostadr. Tittel Tilhørighet Kategori Type innlegg Bærekraftmål
Dania Jovanna Bonness og Christine Möller-Omrani

 

Dania.Jovanna.Bonness@hvl.no

 

A Bilingual Education Approach to Global Citizenship Education FLKI BG Undervisning Speed God utdanning, global citizenship
Irina Pavlova irina.pavlova@hvl.no MOVE-prosjektet og bærekraftig utvikling FØS Sogndal Forskning Speed

 

 

Anstendig arbeid og økonomisk vekst, Mindre ulikhet
Nina Goga et.al. Nina.Goga@hvl.no Book presentation: Ecocritical Perspectives on Children’s Texts and Cultures: Nordic Dialogues FLKI BG Forskning og undervisning Speed Mindre ulikhet, bærekraftig by og samf., ansvarlig forbruk og prod., stoppe klimaendringer, liv og land, rett/rettferd, undervisn.
Nina Goga Nina.Goga@hvl.no Project presentation: Fostering interspecies awareness through teacher education (SPECIESTEACH) FLKI BG Forskning og undervisning Speed God utdanning, mindre ulikhet, BBS, ansvarlig forbruk, klima, liv vann og land,
Kai Grieg kai.grieg@fn.no FNs bærekraftsmål, sett fra FN FN-sambandet Undervisning Speed God utdanning, liv under vann, innovasjon
Eli Kristin Aadland et.al. Eli.Kristin.Aadland@hvl.no Natursyn i studieplaner FLKI BG Forskning Speed God utdanning
Irene Tollefsen Irene.Tollefsen@hvl.no Hva mangler i den tverrfaglige tilnærmingen til bærekraftig utvikling i norsk skole? FLKI BG Undervisning Speed God utdanning